|
dzisiaj: 18, wczoraj: 26
ogółem: 205 617
statystyki szczegółowe
W NIEDZIELĘ (11.01.2015) GRAMY W TURNIEJU HALOWYN Z OKAZJI 50 - LECIA K.S RASZYN INFO W ROZWINIĘCIU
ZBIÓRKA NA UL.GŁADKIEJ 18 O.S.I.R WLOCHY W WARSZAWIE O GODZ. :
- OLIMPIA I GODZ. 8.00
- OLIMPIA II GODZ. 12.50
SKŁADY :
OLIMPIA I
1. TARACHULSKI
2. BOCIEK
3. WARDA
4. SKWAREK
5. SKALSKI
6. KOPCZYŃSKI
7. JANCKIEWICZ
8.ŻAK
OLIMPIA II
1. TARACHULSKI
2. GOŁĘBIOWSKI
3. NOWAKOWSKI
4. LUŚNIA
5. SZYMANIAK
6. KOSAKOWSKI
7. ZIAREK
8. LIPIŃSKI
ZABIERAMY ZE SOBĄ :
LEGITYMACJA
BUTY NA HALĘ (PARKIET)
OCHRANIACZE
WODA
30 ZŁ NA POKRYCIE WPISOWEGO DO TURNIEJU
Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców urodzonych w roku 2004
z okazji 50-lecia K.S. Raszyn 11.01.2015
Grupa A
1. KS RASZYN II
2. OLIMPIA WARSZAWA I
3. POLONEZ WARSZAWA II
4. GKP TARGÓWEK I
5. KS PIASECZNO
6. VICTORIA GŁOSKÓW
7. KS KONSTANCIN
Grupa B
1. OKĘCIE WARSZAWA
2. OLIMPIA WARSZAWA II
3 KS HUBERTUS
4. GKP TARGÓWEK II
5. BKS 7 WARSZAWA
6. KS RASZYN I
7. POLONEZ WARSZAWA I
TERMINARZ TURNIEJOWY
GRUPA A
1. 8.30 - 8.43 KS Raszyn II – Olimpia Warszawa I
2. 8.44 - 8.57 Polonez Warszawa I – GKP Targówek I
3. 8.58 - 9.11 KS Piaseczno – Victoria Głosków
4. 9.12 - 9.25 KS Konstancin – Olimpia Warszawa I
5. 9.26 - 9.39 KS Raszyn II – Polonez Warszawa II
6. 9.40 - 9.53 GKP Targówek – KS Piaseczno
7. 9.54 - 10.03 Olimpia Warszawa I – Victoria Głosków
8. 10.04 - 10.13 KS Konstancin – KS Raszyn II
9. 10.14 - 10.27 Polonez Warszawa I – Victoria Głosków
10. 10.28 - 10.41 KS Piaseczno – Olimpia Warszawa I
11. 10.42 - 10.55 GKP Targówek II – KS Konstancin
12. 10.56 - 11.09 KS Raszyn II Victoria Głosków
13. 11.10 - 11.23 Olimpia Warszawa I – Polonez Warszawa II
14. 11.24 - 11.37 KS Piaseczno – KS Konstancin
15. 11.38 - 11.51 GKP Targówek I – Olimpia Warszawa I
16. 11.52 - 12.05 Victoria Głosków – KS Konstancin
17. 12.06 - 12.19 KS Piaseczno – Polonez Warszawa II
18. 12.20 - 12.33 GKP Targówek I – KS Raszyn II
19. 12.34 - 12.47 Polonez Warszawa I – KS Konstancin
20. 12.48 - 13.01 KS Piaseczno – KS Raszyn II
21. 13.02 - 13.15 Victoria Głosków – GKP Targówek I
GRUPA B
1. 13.25 - 13.38 Okęcie Warszawa – Olimpia Warszawa II
2. 13.39 - 13.52 KS Hubertus – GKP Targówek II
3. 13.53 - 14.06 BKS 7 Warszawa – KS Raszyn I
4. 14.07 - 14.20 Polonez Warszawa I – Olimpia Warszawa II
5. 14.21 - 14.34 Okęcie Warszawa – KS Hubertus
6. 14.35 - 14. 48 GKP Targówek II – BKS 7 Warszawa
7. 14.49 - 15.02 Olimpia Warszawa II – KS Raszyn I
8. 15.03 - 15.16 Polonez Warszawa I – Okęcie Warszawa
9. 15.17 - 15.30 KS Hubertus – KS Raszyn I
10. 15.31 - 15.44 Olimpia Warszawa II – BKS 7 Warszawa
11. 15.45 - 15.58 GKP Targówek II – Polonez Warszawa I
12. 15.59 - 16.12 Okęcie Warszawa – KS Raszyn I
13. 16.13 - 16.26 Olimpia Warszawa II – KS Hubertus
14. 16.27 - 16.40 BKS 7 Warszawa – Polonez Warszawa I
15. 16.41 - 16.54 GKP Targówek II – Olimpia Warszawa II
16. 16.55 - 17.08 KS Raszyn I – Polonez Warszawa I
17. 17.09 - 17.22 BKS 7 Warszawa – KS Hubertus
18. 17.23 - 17.36 Okęcie Warszawa – GKP Targówek II
19. 17.37 - 17.50 Polonez Warszawa – KS Hubertus
20. 17.50 - 18.03 BKS 7 Warszawa – Okęcie Warszawa
21. 18.03 - 18.15 KS Raszyn I – GKP Targówek II
PÓŁFINAŁY
1. 18.20 – 18.33 ( A1 – B2)
2. 18.34 – 18.47 (A2 – B1)
MECZ O 3 MIEJSCE
1. 18. 48 – 19.02
FINAŁ
1. 19.03. – 19.15
|